Podrobné informace k organizaci zápisu, formuláře, možnosti doručení žádostí a kritéria pro přijetí naleznete zde.

MŠMT posunulo termíny konání jednotné přijímací zkoušky na střední školy. Bližší informace o termínech zkoušek naleznete zde.

Dne 17. února se uskutečnilo online formou okresní kolo Zeměpisné olympiády. Naši školu v kategorii A úspěšně reprezentovala žákyně 6. třídy Barbora Bartušková a v kategorii C žákyně 9. třídy Viktorie Vildová. Vynikajícího úspěchu dosáhla žákyně 8. třídy Tereza Chmelíková, která v okrese obsadila krásné 2. místo postupuje do krajského kola. Gratulujeme a všem děvčatům děkujeme za reprezentaci školy. (výsledky kat. A) (výsledky kat. C)

Od pondělí 1. března 2021 dochází podle nařízení vlády ČR k uzavření školy. Žáci 1. a 2. třídy přechází na distanční výuku, která bude probíhat prostřednictvím aplikace Teams. Podrobnější informace obdrží rodiče od třídních učitelů.

Žáci 3. až 9. třídy pokračují dále v distančním vzdělávání jako doposud.

V týdnu od 1. 3. do 21. 3. bude školní jídelna uzavřena.

Podle nových pravidel již škola nevyplňuje žádné potvrzení k ošetřovnému. On-line tiskopis k uplatnění nároku na ošetřovné zde. Informace o ošetřovném jsou k dispozici zde

Žáci 1. a 2. třídy musí od čtvrtka 25. února používat pro ochranu dýchacích cest chirurgickou roušku (1 ks).

Z důvodu nastavených epidemiologických opatření byla činnost kroužků nejen na naší škole pozastavena. Dětem naší školy byla nabídnuta možnost, jak se zapojit do zájmových online kroužků, které jsou určeny pro děti od 6 do 12 let. Nabídku Agentury Beru kroužky naleznete zde nebo také na jejich webových stránkách zde.

Rychlé kontakty

ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ředitelna: 566 677 123
reditel@zsbohdalov.cz
sborovna 1. st.: 737 393 501
sborovna 2. st.: 797 866 683
školní jídelna: 566 677 118
účetní: 566 677 123
školní družina1: 732 176 071
školní družina2: 732 142 093

MATEŘSKÁ ŠKOLA

tel: 566 677 135, 739 119 836
msbohdalov@email.cz

ID datové schránky: 7nzy9b

Městys Bohdalov
zřizovatel školy

Partnerská škola

Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Stare Oborzyska (Polsko)

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

informace naleznete zde

PROJEKT ŠPAČKOŠ

Sbíráme zlámané nebo „vypsané“ tužky a pastelky (špačky).

Více info zde.

INFORMACE

PRO RODIČE

Doporučený postup u akutních onemocnění zde