AKCE, SOUTĚŽE

DATUM NÁZEV AKCE TŘÍDA
31. 3. Získání osvědčení za sběr elektrozařízení (osvědčení) 1.–9. tř.
31. 3. Matematická olmypiáda - okresní kolo (výsledky) B. Bartušková
(7. místo)
30. 3. Získání osvědčení za sběr baterií (osvědčení) 1.–9. tř.
19. 3. Matematický klokan (výsledky KlokánekBenjamín, Kadet) 4.–9. tř.
17. 3. Zeměpisná olympidáda - krajské kolo (výsledky) T. Chmelíková
(1. místo)
15. 3. Projekt Velikonoční přání pro seniory (foto přáníček) 1.–5. tř.
17. 2. Zeměpisná olympidáda - okresní kolo (výsledky kat. C) T. Chmelíková
(2. místo)
V. Vildová
17. 2. Zeměpisná olympiáda - okresní kolo (výsledky kat. A) B. Bartušková
12. 2. Olympiáda v německém jazyce - okresní kolo (výsledky) K. Večeřová
(2. místo)
25. 1. Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo (výsledky) V. Vildová
(13. místo)
21. 1. Zeměpisná olympiáda - školní kolo (výsledky) 6.–9. tř.
14. 1. Dějepisná olympiáda - okresní kolo (výsledky) V. Vildová
(17. místo)
14. 1. Ochutnávka exotického ovoce a zeleniny 1.+2. tř.
18. 12. Soutěž mladých fotografů - Zima přichází ... (foto) (výsledky) 4.–9. tř.
18. 12. Projekt Špačkoš 1.–9. tř.
18. 12. Preventivní program - Karta na sebe 9. tř.
16. 12. Česko-německá jazyková animace (foto) 8. tř.
15. 12. Preventivní program - Já a třída 5. tř.
9.-10. 12. Minisčítání 2020 6.–9. tř.
24.11.–6. 12. Soutěž mladých fotografů (foto) 4.–9. tř.
4. 12. Mikuláš a čerti (foto) 1.–9. tř.
2. 12. Dějepisná olympiáda - školní kolo (výsledky) 8.+9. tř.
2. 12. Vyhodnocení výtvarné soutěže Drak (foto) 1.–5. tř.
27. 11. Olympiáda v českém jazyce - školní kolo (výsledky) 8.+9. tř.
12.-24. 12. Národní testování 9. tříd - SCIO 9. tř.
20. 11. Bobřík informatiky - kategorie Kadet, soutěž (výsledky) 8.+9. tř.
13. 11. Přírodovědný klokan - soutěž (výsledky) 8.+9. tř.
9.–13. 11. Bobřík informatiky - kategorie Benjamin, soutěž (výsledky) 6.+7. tř.
9.–13. 11. Bobřík informatiky - kategorie Mini, soutěž (výsledky) 5. tř.
5. 11. ŽIvot ve škole - celostátní dotazníkový projekt 7.–9. tř.
8. 10. Sběr papíru a hliníku (foto) (výsledky papír, výsledky hliník) 1.–9. tř.
6. 10. Návštěva starosty v 9. třídě 9. tř.
24. 9. Divadelní představení - Jak jste to myslel, pane Shakespeare? (foto) 6.–9. tř.
16. 9. Nábor volejbal 2.–5. tř.
15. 9. Nábor házená 1.–5. tř.
10.–11. 9. Výherní výlet za oceněný projekt (foto) 9. tř.
4. 9. Návštěva dopravního hřiště (foto) 4.+5. tř.
1. 9. Zahájení školního roku, přivítání prvňáčků (foto) 1.–9. tř.
 
6.–9. tř.

 

Rychlé kontakty


ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ředitelna: 566 677 123
reditel@zsbohdalov.cz
sborovna 1. st.: 737 393 501
sborovna 2. st.: 797 866 683
školní jídelna: 566 677 118
účetní: 566 677 123
školní družina1: 732 176 071
školní družina2: 732 142 093

 

MATEŘSKÁ ŠKOLA

tel: 566 677 135, 739 119 836
msbohdalov@email.cz

 

IČO: 48894231
ID datové schránky: 7nzy9b

AKCE, SOUTĚŽE
2018 - 2019

AKCE, SOUTĚŽE
2017 - 2018

AKCE, SOUTĚŽE
2016 - 2017

AKCE, SOUTĚŽE
2015 - 2016